Mul on silmadega üldiselt vedanud. Kurikuulus kirbupasa font, millega purgisuppide valmistajad oma toodete kasutamismisjuhiseid etikettidele armastavad trükkida, pole mulle peavalu valmistanud. Aga viimase paari aasta jooksul on asi läinud kehvemaks. Arst kirjutas mulle hiljuti välja prillid ja kuigi ma pidavat nendega oma isa koopiana välja nägema (ja seda võtan ma ülisuure komplimendina), kipuvad nad pahatihti koju ununema.

Sestap võib minuga suvalises ootejärjekorras (kus aega mobiiltelefonis Postimees.ee-d lugedes surnuks lüüakse) kummalisi asju juhtuda. Ma kipun ilma prillideta teatud sõnu teiste pähe lugema ja ilmselt näevad silmad valesti just seda, mida kõlvatu hing tahab valesti näha. Igatahes loen ma sõna “perearst” peaaegu alati “pederastiks” ning reeglina põhjustab see piinlikke olukordi.

Püüdke ise väärikaks jääda, kui te järjestikuse viie minuti sees järgmisi pealkirju näete: “Iga uus pederast on nagu loteriivõit”, “Uusi pederaste tuleb hakata otsima välismaalt” ja “Traumapunkti koormavad pederastide pädevusse kuuluvad kaebused”.

Mihkel Raud

Ma olen eesti kitarrist, kirjanik, laulja, blogija, saatejuht ja koolitaja.