Kuhu kaob armastus?

Kuidas leida see üks ja ainus? Kas ja mil moel on võimalik suhet värske ja erutavana hoida?

Mida teha siis, kui armastus ära hakkab kaduma? Mihkli ja Epp Kärsini ülipopulaarne suhtekoolitus on avameelne ja kohati šokeeriv sissevaade inimsuhete tabuteemadesse: seks, lahkuminek, petmine, vanusevahe ja paljud teised teemad, millest Eestis alles viimasel ajal on rääkima hakatud.

 

Iga inimene otsib õnne. Paraku leiavad ideaalse suhte vähesed. Kirglik armumine asendub argipäevaga, joovastavatele suhetele järgnevad kainestavad pohmellid, ning probleemid tekivad tihtilugu seal, kus neid kõige vähem oodata osatakse.

Kuidas leida see üks ja ainus?

Kas ja mil moel on võimalik suhet värske ja erutavana hoida?

Mida teha siis, kui armastus ära hakkab kaduma?

Koolituse käigus püüame koos seksikoolitaja Epp Kärsiniga leida vastuseid küsimustele, mida vähesed esitada tihkavad. Koolitus „Kuhu kaob armastus?” on avameelne ja kohati šokeeriv sissevaade inimsuhete tabuteemadesse: seks, lahkuminek, petmine, vanusevahe, Tinder ja paljud teised nähtused, millest Eesti ühiskonnas alles viimasel ajal on kõnelema hakatud.

Nii Epp kui mina oleme kogenud isiklikus elus raskeid hoope. Me ei pelga oma äpardustest ausalt rääkida ning elu jooksul kogutud tähelepanekuid teistega jagada. Iga kuulaja saab osa kogemustest, mis on aidanud meil paremaid valikuid teha ning õnnelikuma elu suunas liikuda.

Lõbus ja informatiivne koolitus on garanteeritud ning kui hästi läheb, siis ka hulk ootamatuid paljastusi – spontaanne vestlus paneb kõigi piirid tõsisele proovile.

Kui soovid muuta oma firma ürituse, sünnipäeva või mõne muu kokkusaamise meeleolukalt harivaks, siis telli meid oma üritustele põnevust lisama!

Muljed

Üks on kindel – tabuteemasid nendel vestlusõhtutel ei ole, ja publiku hulgas kedagi ootamatute küsimustega piinlikku olukorda ei panda. Nii kirjanikust muusik kui suhteeksperdist koolitaja teenivad publiku naerupahvakud ja aplausi ausalt välja. Enam kui poolteist tundi kestva avameelse ja meeleoluka koolituse lõpus vastavad Epp ja Mihkel ka teemaõhtu küsimusele „Kuhu kaob armastus?” või täpsemalt sellele, kuhu ja miks see nende endi puhul ilmselt varasemalt kadunud on.

Silja Felt

Teie show oli superlahe, humoorikas, kuid samas sisult huvitav ning praktiline, kus meil kõigil on omad äratundmiskohad. Aitäh teile!

Kaimo Sirak

Miks sa peaksid seda nägema? Sest see on julge, aus, liigutav, särtsakas ja vahetu! Nende kahe jutuajamine paneb su enda elu ja suhteid analüüsima, annab suhtele hoogu juurde ja hiljem on ägedat uut jututeemat nii sõbrannade kui mehega! Unustamatu õhtu!

Elis Elbaus