Motivatsiooni-
koolitus

Suurim takistus motivatsiooni leidmisel on hirm selle ees, mida teised inimesed sinust arvavad. Mida minust küll mõeldakse, kui hakkan tegema neid asju, mida ise tahan? Mida küll teised minust räägivad, kui asun oma tõelisi unistusi ellu viima? Mihkli motivatsioonikoolitus varustab sind tõhusate võtetega, mis kõige karmimagi kriitika tühiseks muudavad.

loe lähemalt

Kommunikatsiooni-
koolitus

Mihkli kommunikatsioonikoolitus on mõeldud kõigile, kellel tuleb oma mõtteid teistele inimestele nii kirjalikult kui suuliselt esitleda. Kasu saavad tipp- ja keskastmejuhid, turundus- ja müügiinimesed, avalike suhete valdkonna spetsialistid ja kõik teised, kellel on teistele midagi öelda.

loe lähemalt

Avaliku esinemise koolitus

Mihkli avaliku esinemise koolitus aitab sinust teha esineja, kelle puhul ei oska keegi kahtlustada, et sa seda iga päev ei tee. Kõlab ambitsioonikalt, kuid ambitsioon on meeldejääva esinemise vältimatu eeldus. Kõik ülejäänu on õpitav.

loe lähemalt

Kuhu kaob armastus?

Kuidas leida see üks ja ainus? Kas ja mil moel on võimalik suhet värske ja erutavana hoida? 

Mida teha siis, kui armastus ära hakkab kaduma? Mihkli ja Epp Kärsini ülipopulaarne suhtekoolitus on avameelne ja kohati šokeeriv sissevaade inimsuhete tabuteemadesse: seks, lahkuminek, petmine, vanusevahe ja paljud teised teemad, millest Eestis alles viimasel ajal on rääkima hakatud.

loe lähemalt