Motivatsiooni-
koolitus

Tere!

Oled jõudnud Mihkel Raua motivatsioonikoolituse kodulehele. Mida see koolitus endast kujutab? Miks sul seda vaja läheb? Kuidas seda tellida?

Aga palun.

Minu käest küsitakse tihti, kuidas ma nii palju teha jõuan. Tõepoolest. Ma mängin mitmes bändis, juhin telesaateid, kirjutan raamatuid, pean motivatsioonikoolitusi, annan kommunikatsioonikoolitusi ja teen veel vähemalt kümmet asja, mis mind pidevalt ratastel hoiavad. Edukalt sealjuures, kui publikut uskuda.

Kust ma oma motivatsiooni leian? Vastus on ootamatu, kuid lihtne: mul on täiesti ükskõik, mida ülejäänud inimesed minust arvavad.

Mind ei kõiguta absoluutselt, mida minust räägitakse või mõeldakse. Ja ma ei ole ainus. Küsi suvaliselt omal alal õnnestunud inimeselt, kuidas ta nende saavutusteni on jõudnud, ning ta ütleb sedasama: olen lasknud koertel haukuda ja ise karavani kombel edasi liikunud.

Suurim takistus motivatsiooni leidmisel on hirm selle ees, mida teised inimesed sinust arvavad.

Hirm kriitika ees on suurim takistus iga inimese teel. Mida minust küll arvatakse, kui hakkan tegema neid asju, mida ise tahan? Mida küll teised minust mõtlevad, kui asun oma tõelisi unistusi ellu viima? Hirm teiste inimeste arvamuse ees on peamine põhjus, miks me oma plaane ellu ei julge viia. Parem poolikult elada, kui ülejäänud ühiskonna kriitikat taluda, eks?

Vean kihla, et ka sind võib sama mure kummitada. Kõiki kummitab, sest see on inimloomusele nii omane. Õnneks on võimalik hirmust teiste inimeste arvamuse ees vabaneda. Palju lihtsamalt, kui enamik arvab. Ma tean seda täpselt, sest olen motivatsiooni leidmisest ja hoidmisest tuhandetele inimestele rääkinud. Ning iga kord on kuulajad imestunud, kui väikest pingutust kriitika hirmust vabanemine tegelikult nõuab.

Minu kriitikahirmust vabanemise motivatsioonikoolitus on informatiivne ja kui ma oma ülesannete kõrgusel püsin, siis ka naljakas. Huumor aitab ka kõige valusamad tõed paremini kuulajani toimetada ning vähemalt korra pahvatad ka sina minu koolitusel valju häälega naerma. Ja kui ei pahvata, pole mul ka sellest midagi – edu võti peitub teiste arvamuse ignoreerimises, mäletad?

Motivatsioonikoolitus varustab sind tõhusate võtetega, mis kõige karmimagi kriitika tühiseks muudavad. Koolitust on võimalik tellida ka inglise keeles.

Kutsu mind ettevõtte seminarile, suvepäevadele, veebikonverentsile, inspiratsioonihommikule või kasvõi oma sünnipäevale.

Kõiki minu koolitusi saab omavahel ka kombineerida!

Muljed

Suurt rahvusvahelist seltskonda ei ole lihtne panna samaaegselt naerma ja mõtlema. Mihkel Raual õnnestus see hiilgavalt – tema motivatsiooniloeng inspireeris meid.

Tarmo Puolokainen

Swedbank

Mihkli motivatsiooniloeng sobis meie seminarile suurepäraselt! Informatiivne, naljakas ja õpetlik.

Triino Pikker

Siseministeerum

Palusin Mihklil oma juubelil motivatsiooniloengut pidada. Õigesti tegin – inimesed rääkisid sellest veel järgmisel hommikulgi!

Kalle Kütt

Valma Seikluspark

Kutsusin Mihkli meie suvepäevadele rääkima motiveerimisest, et turgutada meeskonnatöö vaimu. Mihkli jutt pani mõtlema ning järgnevatel päevadel sai kolleegidega selle üle palju arutletud. Tema loengust leiab kindlasti igaüks midagi, mis puudutab.

Kersti Vill

Estelaxe

Mihkli etteaste oli just täpselt see, mida oma ettevõtte inspiratsioonipäeva vajasime. Sissevaade tema maailma kõnetas ja pani mõnusalt kaasa mõtlema!

Ruth Selirand

Laomaailm AS